19. 3. 2024

Intuitivní tanec s prvky meditace

Intuitivní tanec je pohyb, při kterém necháváte svou intuici, aby vedla vaše tělo. Intuitivní tanec nemá žádná pravidla pohybu.

Před začátkem je doporučeno zavázat si oči šátkem, abychom se napojili na sebe. Zakrytím očí se zbavíme pozorování ostatních, porovnávání s ostatními, pocitů trapnosti a nepřístojnosti. Pak se z mysli dostaneme do těla pomocí meditační techniky – třesením, skákáním, vytřesením všeho, co jsme si do sálu přinesli z denního života a dalšími technikami na uvolnění těla.

Následuje tanec. Nech své tělo, aby se samo rozhýbalo na hudbu, aby se pohnulo samo, kam chce. Nevynucuj si tanec, následuj jej. Tanči v těle, netanči v myšlenkách. Dej si čas, dýchej, naslouchej, vnímej energii a roztanči se naplno.

Tanči naplno! Tanči jako posedlý. Nechej svoje podvědomí, ať se tě úplně zmocní. Nekontroluj své pohyby, ani se nesnaž pozorovat, co se děje. Buď naplno v tanci. Oslavuj a raduj se v tanci.

Buď tancem!

Michaela Atreia

Znáte kluka jménem Atrej z Nekonečného příběhu, který zachránil svět fantazie? Tak já jsem Atreia. Mou vizí je propojit svět jemnohmotný s hrubohmotným, hmotným, svět neuvěřitelných příběhů, energií a snů se světem faktů, rozumu a světa toho, že, co neuvidím, tomu neuvěřím. Věřte, tančete a sněte.

Aktuální akce

Poslední články

© All rights reserved. atreia.cz.