Poradenství nejen voňavé

Aromaterapii se věnuji více jak 15 let. Nejprve jako zdroj zdraví pro svou rodinu, teď od roku 2022 i jako zdroj zdraví pro své přátele. Mé první přičichnutí k vonným esencím bylo na kurzech firmy Karla Hádka, jehož voňavé výrobky a přístup mají stále v mém životě místo. Postupně jsem vyzkoušela i ostatní české aromaterapeutické firmy, jako je Saloos, Nobilis Tilia a další. V posledních letech mě oslovily výrobky firmy doTerra, jejich Touche v kuličce pro jednoduchou aplikaci a do kabelky, i jejich nepřekonatelné směsi olejů k aplikaci na kůži, vdechováním i k vnitřnímu užití.

Souvislosti jsem si doplnila a mnohé zdroje si rozšířila kurzem u projektu Rafaella, u nichž jsem absolvovala kurz Magie vůní adventu v roce 2020 a kompletní celoroční Školu čichu v roce 2021. Díky těmto zdrojům jsem si doplnila znalosti o vonných látkách, jejich rozdělení na ženské a mužské, podle místa původu a podle účinků na tělo, mysl i duši. Srdcovkou je tvorba a užití vykuřovadel.

A začala jsem míchat své vlastní esence, vlastní vykuřovací směsi a směsi olejů podle nálady, naladění, projevů nesnází nebo jen tak pro radost. Ráda vám namíchám směsi či doporučím jedno druhové vonné esence v rámci Voňavého poradenství.

Zdrojem mi jsou základní vonné látky jako jsou pryskyřice, dřeva, koření, květy a byliny a jejich směsi, které jsou dostupné na mé bylinkové zahrádce, při sběru procházkami v Krušných horách a Čechách, a z obchodů dodavatelů orientálních a zahraničních vonných látek. Dalším zdrojem jsou éterické oleje od doTerra, ze kterých vám namíchám směs na míru či vlastní parfém, podle vize „Co mě voní, to mě léčí“.

Při Voňavém poradenství používám metody a nástroje koučinku, meditací a voňavých karet pro přiblížení se k příčině, abychom mohli společně řešit projevy těla, mysli či duše. Společně můžeme vytvořit vlastní vykuřovací směs nebo olejovou směs na míru, náladu a naladění.

Cena za Voňavé poradenství je individuální, odvíjí se od 1000 Kč za první 1,5 hodinu.

Lze u mě také zakoupit již vytvořené směsi a éterické oleje od doTerra a vykuřovadla a parfémy od Rafaella. Ceny za oleje, parfémy a vykuřovadla jsou k nahlédnutí u mne.

Společně s Rafaellou pořádáme voňavé workshopy v Mostě a v Praze, na kterých se dozvíte základní informace o vonných látkách a vonných esencích.
Společně s doTerrou se účastním workshopů a seminářů a podílím na jejich poradenství.

Metody a nástroje používané při mém poradenství:

Koučink

Jako certifikovaný kouč nabízím metodu “čistého koučování”, tzv. life couching a v případě zájmu i business couching.

Každý má již všechny potřebné zdroje, aby mohl získat to, co opravdu chce, jen je třeba se v životě na chvíli zastavit a uvědomit si své zdroje.

Pokud je v tomto světě něco možné, pak je to možné i pro Vás. Jedinou otázkou je: Jak?

Koučování lze pojmout i formou kombinace dostupných technik, jako je meditace, spontánní tanec či standardně koučovacím sezením s uvědoměním svých zdrojů a aha momentů v životě.

Individuální meditace

Aktivní meditace jsou mým dlouholetým nástrojem k usebrání se a prostorem pro mne, kde hledám odpovědi na mé otázky. Ráda vám zprostředkuji stejný nástroj a provedu vás aktivní meditací se záměrem či otázkou, pro nalezení odpovědí, pro naladění před voňavým poradenstvím, pro vyřešení trápení.

Oracle of the Essences – orákulum esencí
Karty esenciálních vonných olejů vydané jako orákulum od Monica Finazzo jsou pro mě nádherným přirozeným podpořením volby individuální esence. Každá karta popisuje jednu esenci, její moudrost, význam ve výkladu (proč jsme si právě tuto kartu vytáhli) a afirmaci k používání v praxi. Jednoduchou otázkou před výkladem karet je: Z jaké esence bych dnes mohla mít užitek? Vytáhnout si jednu kartu vonných esencí, a následně ovonět esenci podle hesla „Co mi voní, to mě léčí“ si esenci používat.

Labyrint

Labyrint je již starobylými kulturami používán jako cesta proměny, lidské cesty, kde na začátku zaznívá povzbuzení Důvěřuj, že nalezneš cestu. Labyrint je ztvárněný v parcích, chrámech, kostelech a v přeneseném slova smyslu se používá v duchovní oblasti a psychologii. Je prastarým symbolem a lze se s ním setkat ve všech kulturách. V rámci osobního sezení či individuálního rituálu vám zprostředkuji váš osobní labyrint pro nalezení odpovědí.

© All rights reserved. atreia.cz.