ATREIA

Meditace

Pravidelně pořádáme meditace v Anahata jóga centru, zpravidla v neděli v podvečer.

Meditace jsou zaměřené na některá z aktuálních témat života, ročního období, cyklu luny nebo jen tak a podle naladění skupiny.

Ráda pořádám aktivní meditace OSHO (Kundaliny Meditation, Nadabrahma Meditation, Dynamic Meditation, Chakra Sounds, Chakra Breathing, a další).

Srdcovkou jsou pro mne aktivní meditace Igora Samotného. Standardní aktivní meditace s hudbou upravenou pro moderního člověka západního typu (Kundalini Clasic, Nadabrahma Clasic), nebo meditace zaměřené na určité téma: Měsíční lůno, Devavani, Gájatrí, Samadhi, ANO NE, Born Free, Malý Blázen, a další.

Pořádám tématické meditace s rituálem vztahující se vždy k některému svátku z kola roku, jako jsou slunovraty, rovnodennosti a přechodové dny v roce, např. Yule, Imbolc, Ostara, atp.

Nově pořádám meditace Mohendžodáro – Šamanská zvířata. Jde o meditace z cyklu Mohendžodáro obohacené o léčebnou sílu tanečních skladeb totemových zvířat a archetypálních cvičení. Oživ své instinkty, své vrozené schopnosti a transformuj svoji sílu do schopnosti tvořit. Nech se vést moudrostí zvířat, které sídlí ve tvé duši a ve tvém těle. Poznej unikátní metodiku, která pracuje s ženským talentem a ženskou mocí. Meditací se mohou účastnit ženy, které absolvovali Mohendžodáro I. stupeň.

Vedené meditace se konají zpravidla v neděli v podvečer v sále Anahata jóga centru. Pro přesný čas sledujte také FB Atreia nebo FB a stránky www.anahatajoga.cz.

© All rights reserved. atreia.cz.